Datum 7. června bylo pro ICIA důležité. Podařilo se, aby se na jednom místě sešli nejen všichni oficiální členové ICIA – ti zakládající i řadoví, ale i řada zajímavých hostů z Univerzity Karlovy, Vysoké školy ekonomické v Praze, CzechInvestu, PR agentury Madison PA, a dokonce i starosta obce Zlatníky Jiří Rezek.

Jsme rádi, že všichni účastníci mají chuť s námi spolupracovat, navazovat nové kontakty, nebo rozvíjet nové projekty. A že zároveň sdílejí i naše hodnoty v oblasti vzdělávání a vysokého školství.

Celá akce se uskutečnila v inovativním centru InnoCrystal, který je partnerskou organizací ICIA. InnoCrystal je prostor pro inovativní společnosti, ať už se jedná o start-up nebo korporaci. Cílem je vytvořit inovativní ekosystém – místo, kde se budou propojovat myšlenky, lidé, firmy a rozmanité projekty a vzájemně si pomůžou růst. Takže lokalita nám šitá na míru!

Program byl nabitý. Probrali jsme zprávu o činnosti za loňský rok.

Bavili jsme se o aktuálním stavu projektů ICIA. Představili naše nejnovější projekty MIWA a Just Products.

Kromě toho jsme diskutovali i o našich vzdělávacích cílech a pracovali na přípravě workshopů pro veřejnost na téma intelektuální kapitál.

Po delším schůzování všem vyhládlo, takže po výborném BBQ se jen zaprášilo. Ony se kontakty stejně lépe navazují nad sklenkou vína než u kulatých stolů. Jsme rádi, že se celý podvečer nesl v příjemném duchu a těšíme se na další setkání.

sdílet: Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
zobrazit vše
Mohlo by vás zaujmout