Mám nápad na business, ale nevím jak dál

Customizace na základě Vašich potřeb
Víme, že každý začínající podnik má rozdílné potřeby, proto si primárně zakládáme na customizaci procesu pro každého zakladatele. Klademe tak důraz na individuální potřeby Vašeho podniku.

Lead mentor
Na začátku procesu Vám na základě Vašich potřeb vybereme lead mentora s pro Vás klíčovými zkušenostmi. V průběhu procesu však budete využívat znalosti, zkušenosti a network dalších členů ICIA.

Scroll for more

Ačkoliv proces, který trvá zhruba 3-4 měsíce je plně customizovaný a přizpůsoben Vaším potřebám, ve většině případů prochází 3 základními fázemi:

1
2 - 4 týdny

Definice Vašich potřeb a přidané hodnoty ICIA pro Váš business

První meetingy a workshopy strávíte primárně s Vaším lead mentorem, abyste si jasně vydefinovali klíčové parametry úspěchu pro Váš business, zhodnotili současnou situaci a definovali si výstup Vaší společné práce. Příklad: Často se nám stává, že k nám projekt přijde například s představou, že potřebuje udělat komunikační strategii, ale nemá jasně definovaný produkt. V takovém případě by daná komunikační strategie nikam nevedla. Proto si zakládáme na detailním pochopením businessu, který pomáháme stavět na pevných základech s jistotou, že jsme nic neopomenuli.

Více
2
6 - 10 týdnů

Workshopy s hlavním mentorem a dalšími klíčovými experty pro Váš business

Když máte určené klíčové faktory úspěchu, nic nebrání tomu, abychom vydefinovali plán jak je dosáhnout. K tomu Vám budou sloužit workshopy s našimi experty, kteří Vám budou k dispozici pro konzultace a sdílení zkušeností. Nesmíte ale zapomenout, že Vy jste vlastníkem projektu a co si z toho odnesete je jen a jen na Vás.

Více
3
6 - 10 týdnů

Příprava projektu na investici

Máme klíčové faktory úspěchu a máme plán jak je dosáhnout, možná Vám k tomu ale ještě něco chybí, možná peníze, možná lidi. Žádný problém v poslední fázi našeho inkubačního procesu připravíme Váš projekt a pomůžeme Vám s celkovou prezentací pro investici:

Intelektuálního kapitálu: Propojíme Vás na lidi v našem ICIA networku, kteří se stanou plnohodnotnými členy vašeho týmu a budou společně s Vámi Váš business budovat

Finančního kapitálu: Máme navázanou spolupráci s finančními investory, kteří budou připraveni Vám věnovat svůj čas a vyslechnout kvalitně Váš nápad do detailu.

Více
img

Jsme si jistí, že pro váš business budeme velkou přidanou hodnotou

a stanou se z nás parťáci na celý život. Proto pokud byste po inkubaci nebyli spokojeni s výsledky společné práce, můžete si náš podíl odkoupit zpět, a to pouze za symbolickou částku.

Mám zájem o schůzku